Cream fur coat

1_Snapseed 2_Snapseed 3_Snapseed 6_Snapseed

Advertisements

7 thoughts on “Cream fur coat

  1. Крзнениов елек е само за на нива, а комбинацијата без хулахопки е совршен погодок за ова време на минус степени. Поздравче!

    1. Секој со свој вкус. Инаку имам хулахопки, прво погледни убаво па збори али ете македонска работа ругај ги своите луѓе а да беа американци ќе лижевте гз…

  2. mimi postot ti e odlicen – negativni komentari sekogas ke ima ,no ti si pametna i kulturna devojka taka da ne im obrnuvaj vnimanie i se nadevam lesno ke se spravis so site niv :*

  3. Мимии!! Многу убава комбинација. Јас имам еден ‘моден’ проблем – овие крзнени елеци ги обожавам кога ги гледам искомбинирани на други луѓе, но не знам како би ми стоел на мене.
    Затоа собирам вака добри комбинации како твојава, па се мотивирам да си купам еден елек за себе 😀
    Супер изгледаш, обожавам фустани со долги ракави 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s